O nas / Kontakt

O nas

Swoją działalność w branży deweloperskiej rozpoczęliśmy w 2017 roku. Choć oficjalnie jesteśmy dość młodym przedsiębiorstwem, to branża budowlana jest nam znakomicie znana i działamy w niej z powodzeniem od ponad ośmiu lat. Jako firma rodzinna specjalizujemy się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Nasze ekipy remontowo-budowlane z powodzeniem wcielają nasze projekty w życie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości, znamy trendy panujące na rynku i rozumiemy potrzeby Klientów. Duży nacisk kładziemy na jakość. Oczekujemy tego od nas samych, jak i od naszych wykonawców i partnerów biznesowych. Firmy, z którymi współpracujemy, dobrze wiedzą o tym, że dla nas liczy się przede wszystkim dokładność – nie ma mowy o jakichkolwiek błędach lub niedoskonałościach. Jesteśmy perfekcjonistami i do wszystkich wykonywanych zadań podchodzimy z dużym profesjonalizmem, na każdym etapie realizowania prac.

Codziennie osobiście nadzorujemy przebieg robót, dbając o każdy detal. Opracowujemy najbardziej komfortowe rozwiązania z myślą o Tobie i Twojej rodzinie – chodzi przecież o to, byś na co dzień w swojej własnej przestrzeni czuł się bezpiecznie, wygodnie i po prostu szczęśliwie.

Prywatnie fascynuje nas architektura minimalistyczna dlatego wierzymy że nasze osiedle będzie wyjątkowe, designerskie i niepowtarzalne

 

 

Kontakt z nami

Przed przyjazdem uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia terminu spotkania. Częściej spotkają nas Państwo na placu budowy niż w biurze :)