Lokalizacja

Apartamenty przy Masłowieckiej 5
– niepowtarzalna lokalizacja

Apartamenty przy Masłowieckiej 5 dedykujemy Klientom, którzy poszukują wymarzonych czterech kątów z perspektywą na długie lata. To właśnie tutaj odpoczniesz od zgiełku i odzyskasz wewnętrzną harmonię. Bliskość najważniejszych tras komunikacyjnych zapewni Ci komfortowy dojazd do centrum Warszawy.

Co zyskujesz przeprowadzając się na Masłowiecką 5?

dogodny dojazd do centrum
(11 km do Pałacu Kultury i Nauki)
pokaż na mapie
przestrzeń do aktywności fizycznej
na świeżym powietrzu
kontakt z naturą
zaciszne i bezpieczne otoczenie
szkoły, przedszkola, żłobki
w odległości kilkuset metrów
liczne punkty usługowe
blisko domu

Doskonały dojazd do pracy

Niewielka odległość istotnych szlaków komunikacyjnych oraz dobrze rozwinięta komunikacja miejska umożliwiają wygodne połączenie z centrum i nie tylko. Dojazd do centrum Trasą Siekierkowską, Trasą Łazienkowską czy Mostem Poniatowskiego zajmuje zaledwie 15 minut (poza godzinami szczytu). Apartamenty Masłowiecka 5 ulokowano w pobliżu nowo powstającej południowej obwodnicy Warszawy dzięki której bardzo szybko dostaniesz się na autostradę A2 ( Węzeł Wał Miedzeszyński oddalony będzie zaledwie o 6 km) . W niedalekiej przyszłości będzie już można przemieszczać się ulicą Bora-Komorowskiego, która połączy Wawer z Gocławiem. Natomiast linie autobusowe prowadzą m.in. do centrum, Józefowa, Gocławia, Otwocka oraz na Saską Kępę. Dzięki szybkiej kolei miejskiej SKM w zaledwie 30 minut dojedziesz do stacji Warszawa Śródmieście (stacja SKM Międzylesie oddalona jest o 3 km).

Możliwość aktywnego spędzania czasu

W pobliżu osiedla rozciąga się Mazowiecki Park Krajobrazowy. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają nadwiślańskie piesze szlaki oraz liczne trasy rowerowe. W najbliższej okolicy znajdą również Państwo boiska sportowe, korty tenisowe, stadniny konne, baseny, siłownie, skatepark, a nawet lodowisko.

Na miejscu załatwisz najważniejsze codzienne sprawy.

W ścisłej okolicy znajdują się dwie stacje benzynowe, kawiarnie i restauracje, apteka, szpitale, poczta, basen, hotel Hilton Double Tree, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, Netto, Żabka).

 

Społeczna infrastruktura dla rodzin

Inwestycja powstaje w bezpiecznej dzielnicy, która jest wprost stworzona dla rodzin z dziećmi. Niedaleko naszego kameralnego i zamkniętego osiedla ulokowane są przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe oraz liceum, a także obiekty kulturalne.